info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت
category

ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت محله پیروزی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت

ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان سی متری نیروی هوایی، پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین تیپاکس، بلو پت شاپ، آموزش و پرورش منطقه سیزده (13)، مسجد امام محمد تقی (ع) و کلینیک روانشناسی پیروزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت تهران

در شهر تهران، محله پیروزی ، ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سی متری نیروی هوایی، پیروزی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید کلاهدوز در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید رز تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه براری پایانه علم و صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  سی متری نیروی هوایی، بین حسینی و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  سی متری نیروی هوایی، پورجلالی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه براری پایانه علم و صنعت ندارد.
  neshan logo