info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ سه راه
category

ایستگاه اتوبوس باغ سه راه محله برزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ سه راه

ایستگاه اتوبوس باغ سه راه (ایستگاه اتوبوس) در محله برزان اصفهان و خیابان مدرس نجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله برزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین فرهنگسرای معلم، مسجد محمدی برزان، تهیه غذای نگین سبز، سالن زیبایی گیسو و ایستگاه اتوبوس باغ سه راه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ سه راه اصفهان

ایستگاه اتوبوس باغ سه راه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله برزان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدرس نجفی، بین خرداد و محمدی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس باغ سه راه اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باغ سه راه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ سه راه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مادی قمیش
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع گل نثار
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  شهید رضایی، بین صفا دوم و گلزار اول
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  شهیدان غربی، بین ابوذر و میثم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ سه راه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ سه راه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ سه راه ندارد.
  neshan logo