info
عکس ایستگاه اتوبوس توحید
category

ایستگاه اتوبوس توحید محله کردآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توحید

ایستگاه اتوبوس توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله کردآباد اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کردآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهمانسرای بعثت زین الدین، فست فود پاسارگاد، فروشگاه کاغذ موبایل، فروشگاه صدف و هایپر ثامن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان

ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله کردآباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قریشی، 22 بهمن، بین بهار سوم و بهار چهارم است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی هدیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنگاز
  جی غربی، بین کنگاز و اریسون
 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  جی غربی، تقاطع مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان، بین توحید و دهقانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  شهدای ابر، شهید مهدی شجاعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توحید ندارد.
  neshan logo