info
عکس ایستگاه اتوبوس توحید
category

ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توحید

ایستگاه اتوبوس توحید (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر نمونه کردآباد اصفهان، برج تاریخی کبوترخانه، پارک ترافیک کودکان، مهمانسرای بعثت زین الدین و فست فود پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان

ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان در شهر اصفهان، محله شهید رجایی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قریشی، 22 بهمن می‌باشد. ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  جی غربی، مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس کنگاز
  جی غربی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  شهدای ابر، شهید مهدی شجاعی
 • ایستگاه اتوبوس کلمان
  جی غربی، مهدیه، کلمان، بین قادری و محسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توحید ندارد.
  neshan logo