عکس ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان غربی (محله شاهین - مخبری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلستان غربی در محله شاهین - مخبری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلستان غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهین - مخبری تهران و بزرگراه ستاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شاهین - مخبری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین (ع)، بوستان بعثت، نانوایی سنگکی گلستان، داروخانه شبانه روزی ادیب هاشمی و باتری من (نمایندگی رسمی صباباتری) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان غربی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گلستان غربی است که در محله شاهین - مخبری بزرگراه ستاری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم است. ایستگاه اتوبوس گلستان غربی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس تندر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان غربی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین سردار جنگل و شاهد
 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس میخک یکم
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمن و چمران
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس میدان عدل
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان غربی ندارد.
  neshan logo