info
عکس ایستگاه اتوبوس جوشقانی
category

ایستگاه اتوبوس جوشقانی محله بهار آزادی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوشقانی

ایستگاه اتوبوس جوشقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار آزادی اصفهان و خیابان دانشگاه، توحید جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بهار آزادی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل مدرس ناجا، مطب دکتر رامین ایرانپور، مجتمع صنایع قائم رضا، ورزشگاه قزلباش و دبستان آیت الله ارباب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوشقانی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس جوشقانی اصفهان است که در محله بهار آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، توحید جنوبی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوشقانی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوشقانی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوشقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس داروخانه دی
  توحید میانی، ارشاد 24
 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادی
  سعادت آباد (آزادگان)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوشقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوشقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوشقانی ندارد.
  neshan logo