info
عکس بانک شهر شعبه صفاییه
category

بانک شهر شعبه صفاییه محله عدالت، یزد

درباره‌ی بانک شهر شعبه صفاییه

بانک شهر شعبه صفاییه (بانک) در محله عدالت یزد و خیابان شهید قندی ۱۲ واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین سینما تک، Zehn E Ziba Store فروشگاه ذهن زیبا، مدرسه، جواد الائمه، رستوران ایتالیایی رم و فرآورده های گوشتی ساویس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهر شعبه صفاییه یزد

آدرس بانک شهر شعبه صفاییه یزد، شهر یزد، محله عدالت، است. شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با شماره تلفن بانک شهر شعبه صفاییه یزد 03538267784 تماس بگیرید. یکی از بانک‌های خوب محله عدالت، بانک شهر شعبه صفاییه یزد است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، بانک توسعه تعاون و بانک ملت هستند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک شهر شعبه صفاییه یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس قربانی، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک شهر شعبه صفاییه یزد قرار دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک شهر شعبه صفاییه یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک شهر شعبه صفاییه یزد را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک شهر شعبه صفاییه واقع شده‌اند:

 • بانک شرکت تجارت الکترونیک پارسیان
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، ملاصدرا 1
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار شهیدان اشرف، بین بلواردانشگاه و جیحون
 • بانک ملت
  بلواردانشگاه، بین خیابان تیمسار فلاحی و یاس
 • بانک کارآفرین
  خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال
 • بانک مسکن
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افتخاری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک شهر شعبه صفاییه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک شهر شعبه صفاییه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک شهر شعبه صفاییه ندارد.
  neshan logo