info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی محله شاهدیه، شاهدیه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهدیه شاهدیه و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شاهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حمیدرضا سلطانی و همچنین عکاسی صاحب الزمان (عج)، درمانگاه (خانه بهداشت) گردفرامرز، مسجد امام حسن (ع)، تکیه موسی ابن جعفر (ع) و ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی شاهدیه

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی شاهدیه در شهر شاهدیه، محله شاهدیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین مسجد و پسته زار قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی شاهدیه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شاهدیه می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی شاهدیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسن مجتبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه دانش
  بلوار صاحب زمان جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه حصار
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین عباسعلی میرجلیلی و حصار
 • ایستگاه اتوبوس پارک گلها
  بلوار سعادت، سعادت 2، میدان جوادالائمه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان شهید خاتمی
  بلوار صاحب زمان جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن مجتبی ندارد.
  neshan logo