info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه جی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه جی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه جی

ایستگاه اتوبوس پایانه جی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان همدانیان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین پمپ گاز CNG همدانیان، مرکز معاینه فنی خودروهای سبک همدانیان، مسجد محمدیه، پایانه مسافربری جی و نمایندگی ایران خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه جی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس پایانه جی اصفهان است که در محله همدانیان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به همدانیان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه جی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه جی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه جی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  شهید رجایی، باهنر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر
  الله اکبر، بعد از گل
 • ایستگاه اتوبوس کلمان
  جی غربی، مهدیه، کلمان، بین قادری و محسن
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  نیرو، بین عقیل و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه جی ندارد.
  neshan logo