info
عکس داروخانه یادگار طباطبائی
category

داروخانه یادگار طباطبائی محله بهارستان، تهران

درباره‌ی داروخانه یادگار طباطبائی

داروخانه یادگار طباطبائی (داروخانه) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از هشت داروخانه در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و کافه پرگار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه یادگار طباطبائی تهران

برای رفتن به داروخانه یادگار طباطبائی تهران باید به شهر تهران، محله بهارستان بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی بروید.

طبق نظر کاربران، داروخانه یادگار طباطبائی تهران از داروخانه‌های خوب محله بهارستان است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه نگار(دکتر محمد بوالحسنی) ، داروخانه شهرامی فر و داروخانه لیلا قاسمی هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه یادگار طباطبائی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. ایستگاه اتوبوس ملت در نزدیکی داروخانه یادگار طباطبائی تهران است. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه یادگار طباطبائی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه یادگار طباطبائی واقع شده‌اند:

 • داروخانه نگار(دکتر محمد بوالحسنی)
  فردوسی، بین منوچهری و صبح امروز
 • داروخانه شهرامی فر
  شریعتی، بین سه متری عتیقه چی دوم و فرهاد یکم
 • داروخانه لیلا قاسمی
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و محمودی
 • داروخانه افاضلی
  سعدی جنوبی، جمهوری اسلامی
 • داروخانه دکتر فاطمه یعقوبی
  بهارستان، استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه یادگار طباطبائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه یادگار طباطبائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه یادگار طباطبائی ندارد.
  neshan logo