عکس داروخانه یادگار طباطبائی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه یادگار طباطبائی (محله بهارستان، تهران)

داروخانه
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی

موقعیت داروخانه یادگار طباطبائی در محله بهارستان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه یادگار طباطبائی (داروخانه) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از هشت داروخانه در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و کافه پرگار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه یادگار طباطبائی واقع شده‌اند:

 • داروخانه نگار(دکتر محمد بوالحسنی)
  فردوسی، بین منوچهری و صبح امروز
 • داروخانه لیلا قاسمی
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و ملت
 • داروخانه‌
  ابن سینا، بین علیرضایی و گلریز
 • داروخانه مینوئی
  شریعتی، بین حقوقی و مشایخی
 • داروخانه زرتاب
  مفتح جنوبی، سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه یادگار طباطبائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه یادگار طباطبائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه یادگار طباطبائی ندارد.
  neshan logo