info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید امامی
category

ایستگاه اتوبوس شهید امامی محله جوادیه (زمانی)، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید امامی

ایستگاه اتوبوس شهید امامی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش فنی و حرفه ‌ای شماره 2 شهید سهی، ایستگاه اتوبوس شهید امامی، آپارات سید، پست برق و سوپر مارکت یادگار پدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران

در شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) ، ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، نرسیده به خط ویژه می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس سعید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید امامی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید امامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل جوادیه
  دشت آزادگان، بعد از زارعی
 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس میدان برومند
  بزرگراه یارجانی، دهرویه، بیست متری جوادیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید امامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید امامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید امامی ندارد.
  neshan logo