info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ موسوی و همچنین هتل الزهرا، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکسی تلفنی همراز، کبابی ناب و کباب گلپایگانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد است که در محله ایرانشهر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مطهری، بین باغ گلشن و گرماسعدی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  خیابان قیام، تقاطع زورخانه
 • ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا
  طالقانی، شهید صدوقی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس محله چهارمنار
  انقلاب، بین بن بست انقلاب و باغ صندلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان ندارد.
  neshan logo