info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم

ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین کتابخانه عمومی فلسطین، فروشگاه پاپیروس، آموزشگاه موسیقی شرر، تعمیرات لوازم خانگی رضا و املاک مرکزی یارمحمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران است که در محله مسعودیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس مهدی (عج) هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدوقی
  هنرستان، بین فلکه دوم و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس دستغیب
  هنرستان
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، بین پیری و کلهر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ثامن الحجج _تخلیه برگشت
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه سوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo