info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی محله بالا خیابان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی

ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی (ایستگاه اتوبوس) در محله بالا خیابان مشهد و بلوار طبرسی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شارستان، بیمارستان و زایشگاه جواد الائمه و پاساژ رضا و همچنین پارکینگ شبانه‌روزی فروزان، هتل نماز، گنبد خشتی امامزاده غیاث الدین محمد، میدان طبرسی و مهمانپذیر عدالت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی مشهد

در شهر مشهد، محله ناحیه ویژه رضوی ، ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار طبرسی جنوبی، بین طبرسی 4 و طبرسی 6 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس وحدت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان طبرسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسنی 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 6
  بلوار شهید کامیاب، بعد از زیرگذر شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان طبرسی ندارد.
  neshan logo