عکس ایستگاه اتوبوس احسان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس احسان (محله خاک سفید - گلشن، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین

موقعیت ایستگاه اتوبوس احسان در محله خاک سفید - گلشن تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس احسان (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه حضرت ابولفضل زندآبادی های مقیم تهران، نانوایی فانتزی حسن زاده، محصولات ارگانیک سید خانوم، باتری سازی ماهان و اسپیره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس احسان

در شهر تهران، محله خاک سفید - گلشن خیابان کنارگذر زین الدین، ایستگاه اتوبوس احسان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس زین الدین می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس احسان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس احسان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده احسان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس احسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس احسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس احسان ندارد.
neshan logo