info
عکس ایستگاه اتوبوس احسان
category

ایستگاه اتوبوس احسان محله خاک سفید - گلشن، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس احسان

ایستگاه اتوبوس احسان (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان کنار گذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه حضرت ابولفضل زندآبادی های مقیم تهران، نانوایی فانتزی حسن زاده، بوستان ، محصولات ارگانیک سید خانوم و باتری سازی ماهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس احسان تهران

در شهر تهران، محله خاک سفید - گلشن ، ایستگاه اتوبوس احسان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس زین الدین، نرسیده به احسان می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس احسان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس احسان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده احسان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر
  زین الدین، تقاطع دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس میدان رهبر
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین روشن و مسعودی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس احسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس احسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس احسان ندارد.
  neshan logo