info
عکس ایستگاه اتوبوس ویلا
category

ایستگاه اتوبوس ویلا محله ولیعصر، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ویلا

ایستگاه اتوبوس ویلا (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان خاص واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تمبرهای طلا ونقره ایران و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، شیرینی دانمارکی، کافه ث، رستوران سنتی شبستان و هتل هالی تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ویلا تهران

ایستگاه اتوبوس ویلا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ولیعصر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در قرنی، طالقانی، خاص قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ویلا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فردوسی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کومه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ویلا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ویلا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  مفتح، مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین مژدهی و مریخ
 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  مفتح، مفتح جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ویلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ویلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ویلا ندارد.
  neshan logo