info
عکس ایستگاه اتوبوس رضویه
category

ایستگاه اتوبوس رضویه محله شهرک رضویه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضویه

ایستگاه اتوبوس رضویه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک رضویه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین دفتر ارتباط با ایرانسل ۱۱۰۳۴ ایمانی، خدمات کامپیوتر اساطیر (شجاعی)، درمانگاه شبانه‌روزی رضویه، بانک ملی ایران شعبه شهرک رضویه کد 941 و فروشگاه فرش آیتک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضویه تهران

در شهر تهران، محله شهرک رضویه ، ایستگاه اتوبوس رضویه تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رضویه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی ارم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضویه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  امام رضا، یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  اسکندرلو، بین بیست متری امام زمان و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه خردمند
  سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضویه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، خیابان امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo