info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس
category

ایستگاه اتوبوس یاس محله دژکام، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس

ایستگاه اتوبوس یاس (ایستگاه اتوبوس) در محله دژکام تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین فروشگاه های زنجیره ای رهرو سیکلت شعبه 1 فروشگاه سرعت، ناهید، گروه غذایی میهمان، دفتر اسناد رسمی 1336 تهران و کتابخانه 17 شهریور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس تهران

ایستگاه اتوبوس یاس تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دژکام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، 17 شهریور، بین هاشمی و یاس قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاس تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس یاران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یاس تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  قیام، 17 شهریور، بین بهرامی و شجاعی
 • ایستگاه اتوبوس پارک شکوفه
  پیروزی، شکوفه، بین اسماعیلی منزه و نورصالحی
 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام
 • ایستگاه اتوبوس قنطار
  قیام، سعیدی، بین قنطار و پایدار
 • ایستگاه اتوبوس دردار
  ری، بین ملاباقری و نعیمی سپهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس ندارد.
  neshan logo