عکس ایستگاه اتوبوس یاس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس یاس (محله دژکام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، تمدن، 17 شهریور، بین هاشمی و یاس

موقعیت ایستگاه اتوبوس یاس در محله دژکام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس یاس (ایستگاه اتوبوس) در محله دژکام تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین ناهید، فروشگاه های زنجیره ای رهرو سیکلت شعبه 1 فروشگاه سرعت، پایگاه خدمات جامع سلامت شهید جعفری، دفتر اسناد رسمی 1336 تهران و گروه غذایی میهمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس

ایستگاه اتوبوس یاس یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دژکام خیابان 17 شهریور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه محلاتی، تمدن، 17 شهریور، بین هاشمی و یاس قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاس عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس یاران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یاس، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، تمدن، 17 شهریور، بین هاشمی و یاس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  قیام، 17 شهریور، بین بهرامی و شجاعی
 • ایستگاه اتوبوس مشهدی رحیم
  قیام، بین جان نثار و شاهرودی
 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام، بعد از مشهدی رحیم
 • ایستگاه اتوبوس قنطار
  قیام، سعیدی، بین قنطار و پایدار
 • ایستگاه اتوبوس دردار
  ری، بین ملاباقری و نعیمی سپهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس ندارد.
  neshan logo