info
عکس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
category

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه شهید همت، سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین جایگاه CNG باغ فیض، شرکت مخابرات ایران، سالن زیبایی سمیرا ندرلو ، شیرینی و آجیل آلا و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران، شهر تهران، محله باغ فیض است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، سردار جنگل است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس مرکز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سردار جنگل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین الزهرا و گروسی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین غروی و هفت لنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردار جنگل ندارد.
  neshan logo