info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر محله شاهزاده ابراهیم، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان و خیابان شیخ بهایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عیسی ابن مریم، چهار باغ اصفهان ، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین مطب دکتر احمد چیت ساز، بیمارستان سینا، مجتمع قمرالدوله، مرکز تحقیقات معلمان استان اصفهان و همبرگر رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان است که در محله شاهزاده ابراهیم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی، بین امامی و مجلسی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهرگان
  شیخ بهایی، بین نشاط انگیز و مینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر ندارد.
  neshan logo