عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شیخ بهایی، بین مجلسی و امامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ بهایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و ارگ جهان نما و همچنین مرکز طب فیزیکی دکتر فرخانی، مجتمع پزشکی اداری قصر نور، همبرگر رز، فوق تخصص کلیه اصفهان دکتر پارین هدایتی و مرکز تحقیقات معلمان استان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر است که در محله عباس آباد خیابان شیخ بهایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی، بین مجلسی و امامی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شیخ بهایی، بین مجلسی و امامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله زاهد
  میرداماد، بین آیت الله زاهد و شهید ابراهیم کریمی
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  پاسداران، بعد از دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر ندارد.
  neshan logo