info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 10
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان 10

ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان کودکان اکبر و همچنین مزون لیان، نانوایی، خودپرداز بانک پارسیان، لبنیات قرآنی (شعبه رضا شهر) و الکتریکی وحید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 مشهد

در شهر مشهد، محله بهارستان ، ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید کاوه، بهارستان 5، بهارستان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی، آژانس ارغوان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار نماز
  بلوار شهید ناصری، بین شهید ناصری 2 و بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس نماز 32
  بلوار شهید ناصری، بلوار نماز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 10 ندارد.
  neshan logo