info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری محله سیزده آبان، ری

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری

ایستگاه اتوبوس کلانتری (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان ری و بلوار سیزده آبان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع امام رضا (ع)، سالن زیبایی پری بیوتی، پیتزا سبلان، کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان و اتوبار حمل بار اثاثیه منزل ملت بار جنوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس کلانتری است که در محله سیزده آبان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیزده آبان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کلانتری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس همسایه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری ندارد.
neshan logo