info
عکس پخش دخانیات جم
category

پخش دخانیات جم محله تختی - خانی آباد، تهران

درباره‌ی پخش دخانیات جم

پخش دخانیات جم (فروشگاه) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان خیام واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه فروشگاه در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شیشه تهران و همچنین باربری وطن، چادر دوزی سایوان چادر، ورودی مترو ایستگاه شوش، چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب و ایستگاه مترو شوش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده پخش دخانیات جم واقع شده‌اند:

 • مغازه علی نصرتی
  خیام، میدان محمدیه
 • فروشگاه کارتن جاوید
  مولوی، بین حلم زاده و شیرخدا
 • مغازه سید مرتضی میرکمالی
  میدان محمدیه
 • بازرگانی شریعت
  خیام، باغ انگوری، آقداشی، بین اول و پور الله وردی
 • فروشگاه موتوریا
  خیام، میدان محمدیه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مه‌سایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش دخانیات جم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش دخانیات جم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش دخانیات جم ندارد.
  location استان تهران، تهران، خیام، تقاطع شوش
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پخش دخانیات جم

  شنبه 09:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 22:00
  جمعه 09:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo