info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس شکوفه و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر باشتنی، شهر کتاب شکوفه، مجتمع آموزشی سادات موسوی، مسجد آشتیانیها و ایستگاه مترو امیرکبیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی تهران

در شهر تهران، محله شکوفه ، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امیرکبیر، 17 شهریور، بین صلاحی و کاظمی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میدان شهدا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه سادات موسوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جابری
  تونل امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس امین حضور
  ری، بین رزاق منش و شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه سادات موسوی ندارد.
  neshan logo