عکس ایستگاه اتوبوس پاک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پاک (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین یاس و پاک

موقعیت ایستگاه اتوبوس پاک در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پاک (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد، بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و ستاره پایتخت و همچنین کارواش بزرگ پونک، فست فود شیلا | پونک، داروخانه شبانه روزی جهان درمان، شرکت تجارت الکترونیک اول (نرم افزار پیام گستر) و بیمه پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاک

ایستگاه اتوبوس پاک را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک بلوار میرزا بابایی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین یاس و پاک بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پاک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس ایرانپارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پاک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین یاس و پاک


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مخبری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مخبری
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه ستاری، مخبری
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  بزرگراه ستاری، مخبری، بین افخمی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس ستاری
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاک ندارد.
  neshan logo