info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرس
category

ایستگاه اتوبوس مدرس محله کاوه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرس

ایستگاه اتوبوس مدرس (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه شیراز و بلوار مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیلم، پمپ گاز CNG، لوازم یدکی، پایانه مسافربری شهید مدرس و دفتر اسناد رسمی ۱۴۶ شیراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرس شیراز

ایستگاه اتوبوس مدرس شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله کاوه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مدرس بروید. ایستگاه اتوبوس مدرس شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو فضیلت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرس شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اسلامی
  بلوار زینبیه، نرسیده به آستانه
 • ایستگاه اتوبوس دروازه سعدی
  بلوار زینبیه، بین زینبیه 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس کار اندیش
  بلوار سلمان فارسی، بین سفر و ساحلی
 • ایستگاه اتوبوس فضیلت
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  بلوار کریمخان زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرس ندارد.
  neshan logo