عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم (محله هفت چنار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قزوین، بین شهید عرب و نوروزی

موقعیت ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم در محله هفت چنار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت چنار تهران و خیابان قزوین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، نمایندگی سایپا 5864 شیرعلی نیا، فروشگاه کوشش رادیاتور، بوستان 22 بهمن و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم

در شهر تهران، محله هفت چنار خیابان قزوین، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قزوین، بین شهید عرب و نوروزی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بریانک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس میثم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قزوین، بین شهید عرب و نوروزی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم ندارد.
  neshan logo