info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد
category

ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد محله آبشار، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد

ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشار اصفهان و خیابان آبشار دوم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آبشار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آبشار و باغ گلها و همچنین زمین تنیس آبشار، پرشیان فولاد، هایس گریم، دبیرستان پسرانه شهید عبدالهی و ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد اصفهان است که در محله آبشار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آبشار دوم، بین فرشید و آبشار بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده خرداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معاونت درمان
  آپادانا اول (قدوسی)، بین شهید حیدری و شهرز
 • ایستگاه اتوبوس مهرگان
  شهید لاوی، شهید خلیلی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و تخت جمشید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد ندارد.
  neshan logo