info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی
category

ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی

ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، تعمیرگاه تخصصی زانتیا و 206، نان فانتزی باقری، اتو دیزاین اراک و زمین چمن مصنوعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی اراک

ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله قنات ناصری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز، نرسیده به بلوار کاظمی آشتیانی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رحیم زاده واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار آشتیانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  دانشگاه، احسان 19، تقاطع احسان 18
 • ایستگاه اتوبوس ایثار 1
  خاتم الانبیاء، بلوار شهید آنجفی، نرسیده به اعتماد 9
 • ایستگاه اتوبوس ورودی امین
  بلوار شهدای دولت، هدایت 2
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خوانساری
  بلوار شهید آنجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار آشتیانی ندارد.
  neshan logo