info
عکس تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا
category

تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا محله بازار، تبریز

فروشگاه فرش و موکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا

تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا (فروشگاه فرش و موکت) در محله بازار تبریز و خیابان میرزا ابوالحسن دالانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و پنج فروشگاه فرش و موکت در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، مسجد جامع تبریز، تیمچه مظفریه، دنیای کوله پشتی طهماسبی و پخش ترازو جیبی و زرگری طهماسبی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز

آدرس فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز، شهر تبریز، محله بازار و است. فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار است و مشتریان زیادی دارد. تابلو فرش آسیا، فرش خوش خرم و فرش اخباری از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد توحید قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز ایستگاه مترو میدان ساعت نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا تبریز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا واقع شده‌اند:

 • تابلو فرش آسیا
  فلسطین، بین مهران 1 و انوری
 • فرش خوش خرم
  بلوار شهدا، خاقانی
 • فرش اخباری
  خاقانی، بین شهید مدرس و رهلی بازار
 • فروشگاه ایلمک
  ششگلان، حیدرتکیه سی
 • فرش فروشی امیریان
  خاقانی، رهلی بازار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وَسنه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی تولید فرش و تابلو فرش پاشا ندارد.
  neshan logo