info
عکس ایستگاه اتوبوس فرش وزرا
category

ایستگاه اتوبوس فرش وزرا محله کوی کارمندان شمالی، کرج

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرش وزرا

ایستگاه اتوبوس فرش وزرا (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان شمالی کرج و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان شمالی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرو کهنسال کرج و شعبه مرکزی آویژه و همچنین فرش وزرا، گل فروشی ایران هلند، دهکده پروتئین، گالری لوستر چشمه نور و قنادی رنگارنگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرش وزرا کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس فرش وزرا کرج، شهر کرج، محله کوی کارمندان شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادی، بین نهم و دهم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرش وزرا کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو رجایی شهر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهنام قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرش وزرا کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرش وزرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  بلوار میرزایی پرور، بین کوچه محمد علی کاوه و خیابان مدنی
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر
 • ایستگاه اتوبوس فرجی
  بلوار مطهری، بین دوم فاز 1 و فلکه اول گوهردشت
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 25 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرش وزرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 25 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرش وزرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرش وزرا ندارد.
  neshan logo