info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 محله امیر المومنین، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 22

ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر المومنین مشهد و خیابان سخاوت 22 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله امیر المومنین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شلوغه (شلوغ بازار) و همچنین آژانس نامجو، ابزار فروشی حشمتی، مسجد موسی ابن جعفر، نانوایی سخاوت و ابزار آلات فخری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 مشهد، شهر مشهد، محله امیر المومنین است. این ایستگاه اتوبوس در ميدان ميامی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی تجارت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 43
  بلوار شهید آوینی، آوینی 35، گلبو 20 - شهید بهشتی 13، گلبو، بین گلبو 38 و گلبو 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 38
  بلوار شهید آوینی، آوینی 3، گلریز 19، گلبو، بین گلبو 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس میامی 15
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 2
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، تقاطع سخاوت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 22 ندارد.
  neshan logo