info
عکس ایستگاه اتوبوس ستاد بحران
category

ایستگاه اتوبوس ستاد بحران محله مجید آباد - استقلال، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستاد بحران

ایستگاه اتوبوس ستاد بحران (ایستگاه اتوبوس) در محله مجید آباد - استقلال تهران و خیابان قزوینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مجید آباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک پارک پلیس، عمارت ارباب هرمز (موزه گرافیک ایران) و شنبه بازار و همچنین پارکینگ شبانه روزی توحید، سرای محله مجیدآباد، رستوران ساج، کافه گپ تهرانپارس و پیتزا رومانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستاد بحران تهران

در شهر تهران، محله مجید آباد - استقلال ، ایستگاه اتوبوس ستاد بحران تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سید علی روته، استقلال، قزوینی، بین بیستم گلستان و کیش می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ستاد بحران تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین صبا تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستاد بحران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امید
  بزرگراه باقری، مطهری، بین غدیری و طریقی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال، بین صاحب الزمان و بوستان مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستاد بحران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستاد بحران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستاد بحران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار سید علی روته، استقلال، قزوینی، بین بیستم گلستان و کیش
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo