info
عکس ایستگاه اتوبوس اردلان 4
category

ایستگاه اتوبوس اردلان 4 محله کوی مدرس، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اردلان 4

ایستگاه اتوبوس اردلان 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی مدرس کرج و بلوار امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی مدرس کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارسیان و مجتمع تجاری اداری پارسیان و همچنین رستوران گیله وا، سوخاری کده ژاوژا، آرایشگاه عروس بهاره کلهر، داروخانه دکتر اسماعیلی و قصر نان شیرینی خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج

ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله کوی مدرس پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا، بین بلوار تعاون و اردلان 4 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی چلسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اردلان 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش
  شهید دکتر مفتح، بین بخشداری و شهید علی محمدی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس دادگاه انقلاب
  جانبازان، شهید دکتر مفتح
 • ایستگاه اتوبوس نواب 12
  حج، نواب صفوی، بین نواب 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان _ مسجد
  بلوار طالقانی شمالی، بین مهدویه و هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اردلان 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اردلان 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اردلان 4 ندارد.
  neshan logo