info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان ری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الغدیر و همچنین مرکز خرید شوش سیتی سنتر، رستوران حاج امیر، میدان شوش ، دفتر پست و دروازه شاه عبدالعظیم (ری) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهید هرندی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ری، بین مسیر دسترسی پمپ گاز و امام موسی صدر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مولوی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهدی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شوش تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  فدائیان اسلام، بین بنی هاشم و شیشه گر خانه
 • ایستگاه اتوبوس ارج
  شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه ندارد.
  neshan logo