info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد محله اتابک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد

ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله اتابک تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله اتابک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه فرهنگ هاشم آباد، حسینیه 14 معصوم ع و هیئت امام رضا ع، شرکت بازرگانی پارس قائم، دبیرستان پسرانه فردوسی و باطری سازی پرتویی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد تهران، شهر تهران، محله اتابک است. این ایستگاه اتوبوس در رضایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سینا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه هاشم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باسکول
  خاوران، بین تمدن و هاشم آباد
 • ایستگاه اتوبوس کاملیا
  امام علی، شهيدان قاسمي، بین بیات و شهيد مسلم خانی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک جمهوری
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
 • ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد ندارد.
  neshan logo