عکس ایستگاه اتوبوس شهرک فجر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک فجر (محله آرارات، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک فجر در محله آرارات تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک فجر (ایستگاه اتوبوس) در محله آرارات تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آرارات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک فجر، رستوران ته چین، مجموعه فرهنگی ورزشی خلیج فارس، کلوپ جوانان و فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک فجر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک فجر است که در محله آرارات بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک فجر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک فجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پیروزان
  سئول، زکی زاده بایقرا، شیخ بهائی شمالی، بین یازدهم و دوازده متری اول
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس فدک
  سئول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد مهدی میرزایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرک فجر حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک فجر ندارد.
  neshan logo