info
عکس نانوایی سنگک
category

نانوایی سنگک محله شهرک صنایع، اراک

درباره‌ی نانوایی سنگک

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله شهرک صنایع اراک و بلوار قائم مقام فراهانی، دفاع مقدس، سیدنبی حسینی واقع شده است. این مکان یکی از پنج نانوایی در محله شهرک صنایع اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین دفتر رسمی ازدواج 99 اراک، کالارسانان چاپار، فروشگاه مواد غذایی پیوند، کتاب نهال و مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد نانوایی سنگک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 14 دی ماه 1401

  روز های 12 و 24 هر ماه تعطیل است


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک پردیس یک
  بزرگراه امام علی، بلوار دکتر اسماعیل آشتیانی، لاله 8
 • نانوایی سنگک تنوری
  بزرگراه امام علی، احرار، بین رشادت 5 و 7
 • نان فانتزی نمونه شهر۲
  بزرگراه امام علی، بلوار دکتر اسماعیل آشتیانی، بین غلامعباس بوسی و لاله 12
 • فتیرپزی اراک
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادگر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک ندارد.
  neshan logo