info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد خان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد خان محله تل واسکان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد خان

ایستگاه اتوبوس مسجد خان (ایستگاه اتوبوس) در محله تل واسکان اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تل واسکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین هتل زنده رود، تصفیه آب اصفهان گوارانوش، کباب بناب دنیز آذربایجان، ماشینهای اداری دانا و فروشگاه آفتابگردان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان است که در محله تل واسکان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و شاهزیدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمورغ قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد خان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد خان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خسرو آباد
  ابوالحسن اصفهانی، محمدی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  احمد آباد، بین توحید و یزدخواستی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد خان ندارد.
  neshan logo