عکس ایستگاه اتوبوس م محمدیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس م محمدیه (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان محمدیه

موقعیت ایستگاه اتوبوس م محمدیه در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس م محمدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و میدان محمدیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران وکیل التجار، میدان محمدیه، پمپ بنزین، باربری نوبشری و فروشگاه آجیل و خشکبار عظیمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس م محمدیه

ایستگاه اتوبوس م محمدیه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تختی - خانی آباد میدان محمدیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس م محمدیه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو خيام قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس م محمدیه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان محمدیه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده م محمدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان وحدت
  وحدت اسلامی، بین فروزش و رازی
 • ایستگاه اتوبوس بهرام
  شوش، بین لرستانی و بخارایی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  وحدت اسلامی، بین سهرابی و شهاب الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس م محمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس م محمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس م محمدیه ندارد.
  neshan logo