عکس ایستگاه اتوبوس شهرک قدس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی مزدا (مدرن یدک)، لاستیک سازی بیتا، رستوران ملی، حسینیه ثارالله و نان فانتزی باران 2 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قدس

ایستگاه اتوبوس شهرک قدس را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان امام خمینی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شهرک قدس محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو قدس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس انصار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک قدس و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خليفه سلطاني
  بزرگراه امام خمینی، مزروعی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  شهدای عاشق آباد، بعد از باران
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  شهدای مارچین، بین شاهد و مدرسه
 • ایستگاه اتوبوس بسيج
  بزرگراه امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک قدس ندارد.
  neshan logo