info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هزار جریب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاویان و همچنین رستوران پتینه، کله پزی یاران، مسجد القدس کازرونی، فروشگاه گز و شیرینی آریا و فست فود دلا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آزادی-عبوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عمار
  مرداویج (شیخ کلینی)، بعد از استقلال میانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت
  شیخ صدوق شمالی، بین شهید حمید کریمی و شهید نیکبخت
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملت
  شیخ صدوق شمالی، بین آینه و شهید بهمن شریفات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری ندارد.
  neshan logo