info
عکس فروشگاه کامپیوتر مرکزی
category

فروشگاه کامپیوتر مرکزی محله ملاصدرا، شیراز

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه کامپیوتر مرکزی

فروشگاه کامپیوتر مرکزی (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله ملاصدرا شیراز و کوچه ۲ ملاصدرا واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه لوازم الکترونیک در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین فروشگاه کامپیوتر طراحان، کتابفروشی محمدی، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی امام رضا، خشکبار میلاد و شرکت کاوش رایانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز

فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز در شهر شیراز، محله ملاصدرا و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (07136473242) تماس بگیرید. فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله ملاصدرا است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه تجهیزات الکترونیک و کامپیوتر الک سنتر، جی سی الکترونیک و مجتمع کامپیوتر الماس از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز ایستگاه مترو شهید آوینی نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کامپیوتر مرکزی شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فروشگاه کامپیوتر مرکزی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه تجهیزات الکترونیک و کامپیوتر الک سنتر
  هفت تیر، معدل شرقی
 • جی سی الکترونیک
  قصردشت، قصردشت 21
 • مجتمع کامپیوتر الماس
  قصردشت، قصردشت 29
 • هوشمند سازی اهورا گستر
  خیابان ملاصدرا، 7 ملاصدرا
 • گروه تعمیرکاران فارا
  خیابان ملاصدرا، 7 ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط موسوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کامپیوتر مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کامپیوتر مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کامپیوتر مرکزی ندارد.
  neshan logo