info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد محله هاشم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد

ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشم آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هاشم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری زیتون و همچنین رستوران زیتون، کافه نار، ویستا کافی نت، فروشگاه گرین کام و زمین فوتبال چمن مصنوعی پارک زیتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد تهران

ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد تهران در شهر تهران، محله هاشم آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای هاشم آباد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد ندارد.
neshan logo