info
عکس بانک پاسارگاد
category

بانک پاسارگاد محله فرصت شیرازی، تهران

بانک

درباره‌ی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد (بانک) در محله فرصت شیرازی تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و چهار بانک در محله فرصت شیرازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین شرکت رایان خودرو اندیش، مجتمع فنی تهران، داروخانه دامپزشکی روز، برج نگین آزادی و مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک پاسارگاد تهران

یکی از بانک‌های شهر تهران بانک پاسارگاد تهران است که در محله فرصت شیرازی، قرار دارد. شماره تماس بانک پاسارگاد تهران 02166927845 است که می‌توانید اطلاعات موردنیازتان را از طریق آن به دست بیاورید. بانک پاسارگاد تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله فرصت شیرازی برشمرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک توسعه تعاون شعبه ممتاز توحید، بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) و بانک ملت شعبه سازمان حج و زیارت هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک پاسارگاد تهران برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. یکی از امتیازات این بانک نزدیکی آن به ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک پاسارگاد تهران ایستگاه اتوبوس خوش می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک پاسارگاد تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک پاسارگاد تهران را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.
نظرات کاربران در مورد بانک پاسارگاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  dtk98
  سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400

  بانک پاسارگاد از بانکهای خوب که بزرگ و خلوته و کار راه انداز هستن


سایر بانک‌های که در محدوده بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • بانک توسعه تعاون شعبه ممتاز توحید
  ستارخان، محمدی
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  آزادی، بین خوش و بن بست اسلامی
 • بانک ملت شعبه سازمان حج و زیارت
  آزادی، رودکی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط smsh (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo