info
عکس بانک پاسارگاد
category

بانک پاسارگاد (محله نصرت، تهران)

بانک

درباره‌ی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد (بانک) در محله نصرت تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت بانک در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین بوستان اوستا، پت شاپ کالینا، شرکت مهندسی موتور آزمای ثمین، تجهیزات آزمایشگاهی آذین و شرکت رایان خودرو اندیش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک پاسارگاد تهران

یکی از بانک‌های شهر تهران بانک پاسارگاد تهران است که در محله نصرت، قرار دارد. شماره تماس بانک پاسارگاد تهران 02166927845 است که می‌توانید اطلاعات موردنیازتان را از طریق آن به دست بیاورید. بانک پاسارگاد تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله نصرت برشمرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک ملت باجه بیمارستان امام خمینی ، بانک سپه (حکمت ایرانیان سابق) شعبه تهران ویلا و بانک توسعه تعاون شعبه توحید هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک پاسارگاد تهران برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. یکی از امتیازات این بانک نزدیکی آن به ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک پاسارگاد تهران ایستگاه اتوبوس خوش می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک پاسارگاد تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک پاسارگاد تهران را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • بانک ملت باجه بیمارستان امام خمینی
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • بانک سپه (حکمت ایرانیان سابق) شعبه تهران ویلا
  ستارخان، بین کوثر دوم و فرشته
 • بانک توسعه تعاون شعبه توحید
  ستارخان، محمدی
 • بانک توسعه وتعاون
  ستارخان، بین شهرام و صیامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خفن (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد بانک پاسارگاد

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   dtk98
   سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400

   بانک پاسارگاد از بانکهای خوب که بزرگ و خلوته و کار راه انداز هستن

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo