info
عکس ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور
category

ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور محله آزادگان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور

ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادگان یزد و خیابان آزادگان، 17 شهریور، بین 33 آزادگان و دستغیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله آزادگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین رستوران و سالن پذیرایی سادات مجلسی، غذاپزی هانی، دفتر پیشخوان خدمات دولت، اسپرت سوار و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور یزد

ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور یزد در شهر یزد، محله آزادگان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان، 17 شهریور، بین 33 آزادگان و دستغیب واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کرایه خیلج فارس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معراج
  آزادگان، بین 12 آزادگان و 10 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج
  شهید خلیل حسن بیگی، بین 10 متری محمدی و نبوت 25
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار آزادشهر، بین میدان امیرکبیر و 35
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 22 و آزادگان 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور ندارد.
  neshan logo