info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی محله استاد معین، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المهدی، برج میدان آزادی، موزه برج آزادی (تالار کهن) و زیرگذر محمد علی جناح و همچنین حوضچه میدان آزادی، رستوران بین المللی برج آزادی، مجتمع فرهنگی ایرانسرا، میدان آزادی و ایستگاه اتوبوس میدان آزادی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران در شهر تهران، محله استاد معین و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه جناح بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو استاد معین قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یاس استاد معین قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آزادی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 18 آذر ماه 1401

  عالیییییییییییییییییییییییییی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاد معین
  آزادی، نرسیده به استاد معین
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه جناح، دانش
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین پخش و طوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
  neshan logo