info
عکس ایستگاه اتوبوس شمشاد
category

ایستگاه اتوبوس شمشاد محله باغ فیض، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شمشاد

ایستگاه اتوبوس شمشاد (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین بوستان بیست و دو بهمن، دبیرستان پروفسور حسابی، مجتمع نان فانتزی و سنتی محمدی، کترینگ اجلالی و خدمات برق و باتری خودرو یاسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمشاد تهران

ایستگاه اتوبوس شمشاد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله باغ فیض پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شمشاد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس پونک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شمشاد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شمشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رجحان
  بزرگراه ستاری، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس عدل
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان استاد محمد غفاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صفا
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس رسول اکرم
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، رسول اکرم(ص)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شمشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شمشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شمشاد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo