info
عکس ایستگاه اتوبوس دفتر
category

ایستگاه اتوبوس دفتر محله صادقیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دفتر

ایستگاه اتوبوس دفتر (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی آلین لند و پاساژ مروارید و همچنین کباب و حلیم فروشی ناصر، کلید سازی، بازار سنتی ستارخان فاز یک، مجتمع مادر نان داد و قالیشویی ادیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دفتر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس دفتر تهران، شهر تهران، محله صادقیه است. این ایستگاه اتوبوس در ستارخان، بین صحرایی و صادقی پور قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دفتر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو طرشت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس گلها قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دفتر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دفتر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  شیخ فضل الله، تیموری
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه جناح، گلاب، بین چوب تراش و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس تیموری
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس طرشت
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  فلکه اول صادقیه، بین ستارخان و رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دفتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دفتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دفتر ندارد.
  neshan logo