عکس ایستگاه اتوبوس مولوی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مولوی (محله آگاهی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین سهرابی و شهاب الدین

موقعیت ایستگاه اتوبوس مولوی در محله آگاهی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مولوی (ایستگاه اتوبوس) در محله آگاهی تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه نمایندگی مرکزی باجاج، پلیس آگاهی نیروی انتظامی، سفره خانه حیدر بابا، مسجد سادات هندی و پمپ بنزین جایگاه 126 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مولوی

ایستگاه اتوبوس مولوی در شهر تهران، محله آگاهی و خیابان وحدت اسلامی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به وحدت اسلامی، بین سهرابی و شهاب الدین بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مولوی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان محمدیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شباهنگ قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مولوی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین سهرابی و شهاب الدین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مولوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن تخلیه
  ولیعصر(عج)، بین میدان راه آهن و رکاب گردان
 • ایستگاه اتوبوس محمدیه جنوبی
  میدان محمدیه
 • ایستگاه اتوبوس میدان رازی
  مولوی، بین خدایارخوان و میدان رازی
 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی
  شوش، بین رجعتی و بیگی
 • ایستگاه اتوبوس دروازه غار
  خیام، بین آهن فروشان و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مولوی ندارد.
  neshan logo